אודות LACHTÁRA

LACHTÁRA היא מותג עיצוב וצורפות בהתאמה אישית, השואף לתרגם את התהליכים הפנימיים של הצמיחה האשית לכדי תכשיטים לבישים.

LACHTÁRA

(Λαχταρα) היא מילה יוונית שפירושה כמיהה, כיסופים והיא מסמלת את השאיפה להגשמה עצמית באמצעות כוחה של הנפש, הכוח והעוצמה שצריך לאפשר להם להיראות, לא בקסם אלה באומנות קסומה.

האמנית העומדת מאחורי המותג החלה את דרכה המקצועית בתחום הפסיכולוגיה , אך התשוקה הגדולה לעיצוב ויופי הביאה אותה בנוסף, ללימודי צורפות בבית הספר הגבוה לעיצוב שנקר. הפילוסופיה העיצובית העומדת בליבו של המותג Lachtára היא בריאת בבואה מוחשית של עולם הרגש הפנימי בדמות תכשיט בהתאמה אישית.

התכשיטים המעוצבים של LACHTÁRA מסמלים על העונדים אותם את כמיהותיהם הפנימיות, וכאילו לוחשים להם תמידית את חלומותיהם הפנימיים באמצעות המגע עם העור. הכשרתה של האמנית מאפשרת לה את השילוב המעניין הזה בין הנפש והגוף ואנטראקציה שביניהם כדי לשקף את אותם תחושות, רגשות ומחשבות שמעצבות את הערכים הפנימיים והתכונות האישיותיים שאותם יש לזקק ולהגשים לכדי פריט צורפות אישי ומהודר.

התהליך היצירתי המלווה כל אחת מיצירותיה של Lachtára מבוסס על רעיון, מסר וסיפור ששואף להיראות וללוות את הלקוחה כמניע וטריגר להגשמה עצמית.

תכשיטי LACHTÁRA מיוצרים מזהב 18K במגוון צבעים ומשובצים, במידת הצורך, ביהלומים ואבני חן בדרגות צבע וניקיון גבוהות.

LACHTÁRA היא מותג צורפות בהתאמה אישית, השואף לצור סינרגיה בין היופי הפנימי ליופי החיצוני, מתוך אמונה שהפוטנציאל אכן טמון בכל אדם, שהמימוש שלו הוא החלק האומנותי מתוך בחירה.