תקנון זה כתוב בלשון זכר רק מטעמי נוחות ויש לראות בכתוב כמתייחס גם ללשון נקבה.

האתר של לכטארה והשירותים הקשורים אליו עומדים לרשותך בהתאם לתנאי השימוש והשירות הבאים וכללים אחרים שפורסמו באתר.

לכטארה הוא מותג של תכשיטי יוקרה עיצובים שיוצר ועוצב על ידי מייסדת המותג נוסייבה טאהא. אם יש לך שאלות או הערות על לכטארה, אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל info@lachtara.com.
בפרט, ברצוננו להפנות את תשומת לבך למדיניות שלנו בנוגע לתנאי הרכישה במסגרת התנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות שלנו. אם אתה מתחת לגיל 16 עליך לתת להורה או לאפוטרופוס שלך לדעת על מדיניות הפרטיות של לכטארה לפני השימוש באתר זה או בכל אחד משירותי האתר. 

המעצבת שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

   אסור בתכלית האיסור להשתמש באתר ו/או בתוכנו, באופן חלקי או כולל, למטרות מסחריות. אין להשתמש בתוכן באופן חלקי או כולל לשם העתקה, תיקון, שינוי, שעתוק, שידור, הצגה, פרסום, העברה, מכירה, או הפצה בכל דרך שהיא על ידי משתמש כלשהו, ללא הסכמת המעצבת, מראש ובכתב.

 תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר . כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין אם באמצעות רשת האינטרנט ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.

זכאות לרכישה

על מנת לבצע רכישות באתר, תידרש למסור את פרטיך האישיים. בפרט, עליך לספק את השם האמיתי שלך, מספר הטלפון, כתובת הדואר האלקטרוני ומידע נוסף כפי שנדרש. כמו כן, תידרש לספק פרטי תשלום שאתה מייצג ומתחייב הן תקפות ונכונות ואתה מאשר שאתה האדם הנזכר בפרטי החיוב שסופקו.

בשימוש באתר, אתה מסכים כי אנו עשויים להשתמש במידע אישי שסופק על ידך על מנת לבצע בדיקות הונאה מתאימות. מידע אישי שאתה מספק עשוי להיות חשוף לרשות אשראי או למניעת הונאה סוכנות, אשר עשוי לשמור תיעוד של מידע זה.

רכישות

כל ההזמנות כפופות לקבלה וזמינות, פריטים בסל הקניות שלך אינם שמורות וניתן לרכוש אותם על ידי לקוחות אחרים.
לעיצובים בהתאמה אישית נא ליצור קשר דרך אימייל או טלפון, או להשאיר פרטים בדף יצירת קשר.

מחירים

המחירים המוצגים באתר הם בשקלים \ דולר, והם כוללים מע"מ בשיעור המתאים.
כל המחירים וההצעות נותרים בתוקף כפי שפורסמו מעת לעת.

קבלת ההזמנה

 קבלת ההזמנה שלך ואת השלמת החוזה בינך לבין לכטארה יושלם באישור תשלום ושליחת סחורה .

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לא לקבל את הזמנתך במקרה, למשל, שאין באפשרותנו לקבל אישור לתשלום, או הגבלות משלוח שחלות על פריט מסוים. כמו כן, אנו עשויים לסרב  לקבל עסקה מכל סיבה שהיא בכל זמן נתון על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בשל משיכתנו סחורה כלשהי מהאתר, בין אם הסחורה נמכרה, נמסרה, או עריכת כל חומר או תוכן באתר.

תשלום

ניתן לשלם על ידי ויזה, מאסטרקארד, כרטיס אמריקן אקספרס וכל שיטה אחרת אשר תפורסם באתר. הלקוח מאשר בזה כי כרטיס האשראי שבו נעשה שימוש הוא שלו או שהוא מורשה להשתמש בו על ידי הבעלים של כרטיס האשראי . כל מחזיקי כרטיסי האשראי כפופים לבדיקות אימות ולאישור על ידי מנפיק הכרטיס. אם המנפיק של כרטיס התשלום שלך מסרב לאשר תשלום ל- לכטארה, לא נהיה אחראים לכל עיכוב או אי-אספקה.

 כל העסקאות בכרטיסי אשראי באתר זה מעובדות באמצעות דף תשלום מקוון מאובטח שמקודד את פרטי הכרטיס שלך בסביבה מאובטחת.

אנו נוטלים על עצמנו להבטיח חווית קנייה בטוחה, פשוטה ומאובטחת, אך בהיעדר רשלנות מצידנו, לא נוכל לשאת באחריות לכל נזק שייגרם לך אם צד שלישי יקנה גישה לא מורשית לנתונים שתספק בעת גישה לאתר או הזמנתו.

שמירה על סודיות הנתונים ופרטיות המשתמש

 מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ"י רצונו של הלקוח ובהסכמתו. מילוי הפרטים מעיד על הסכמת הלקוח למסירתם. מטרת מסירת הפרטים האישיים היא לאפשר ללכטארה לספק את ההזמנה ללקוח

אנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש או מותר עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה במידע.

  כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן PCI .לכטארה משתמשת במערכת  PCI לצורך סליקת כרטיסי אשראי

. לכטארה עושה כל שביכולתה ונעזרת באמצעי אבטחה טכנולוגיים כדי לאבטח את האתר, את התקשורת דרכו ואת המידע המצוי בשליטתה, כנגד ניצול מקרי או מכוון, אובדן, הרס או כנגד גישה על ידי אנשים בלתי מוסמכים או מורשים.

ביטוח ואספקה

לכטארה מבטחת כל רכישה עד שהוא מועבר לכתובת המסירה שצוין. אנו דורשים חתימה על כל הטובין שנמסרו,וברגע זה האחריות על הסחורה שרכשת עוברת אליך.

 לכטארה תבצע את המשלוח באמצעות חברת שילוח או באמצעות שליח מטעמה, בהתאם לחלון הזמן שסוכם עם הלקוח. 

זמן אספקה משוער מיום ביצוע הרכישה הוא 10-14 ימים.

  לא סופק המשלוח מסיבה הקשורה בלקוח, לרבות אך מבלי לגרוע, עקב מסירת פרטים שגויים ו/או לא נכונים ו/או לא מדויקים בעת ביצוע ההזמנה ו/או מכיוון שהלקוח לא היה בכתובת אספקת המשלוח בשעה היעודה ו/או שהלקוח סירב לקבל את המשלוח, יחויב הלקוח בעלות דמי המשלוח ודמי הטיפול בגין המשלוח.

זכויות קניין רוחני

השימוש שלך באתר ובתכניו אינו מעניק לך זכויות ביחס לזכויות יוצרים, עיצובים, סימני מסחר ותוכן. מותר לך להשתמש בתוכן רק כפי שהוסמך במפורש על ידי לקטארה. כל העתקה או הפצה חוזרת של התוכן המפורט לעיל אסורה ועלולה לגרום לעונשים אזרחיים ופליליים. מבלי להגביל את האמור לעיל, העתקה ושימוש בחומרים המפורטים לעיל לכל שרת, מיקום או פרסום אסורים במפורש. עם זאת, אתה רשאי ליצור עותק אחד לצפייה בתוכן לשימושך האישי.

תוכן

בנוסף לזכויות הקניין הרוחני המוזכרות לעיל, "תוכן" מוגדר ככל גרפיקה, תמונות, כולל כל זכויות תמונה, צלילים, מוסיקה, וידאו, אודיו או טקסט באתר זה. לכטארה מנסה להבטיח שהמידע באתר זה מדויק ומלא. לכטארה אינה מבטיחה שהתוכן מדויק או נטול שגיאות. לכטארה אינה מבטיחה כי ההיבטים הפונקציונליים של האתר או התוכן יהיו נטולי שגיאות  או שהשרת יהיה זמין ללא וירוסים או רכיבים מזיקים אחרים. אנו ממליצים תמיד שכל משתמשי האינטרנט יבטיחו שיש להם תוכנת בדיקת וירוסים מותקנת.

הפעילות שלכם

הנכם מסכימים שאתם בעלי אחריות אישית לשימוש שלכם באתר זה ולכל התקשורת שלכם ופעילותכם באתר זה ובהתאם אליו. אם אנו קובעים כי אתה או היית מעורב בפעילויות אסורות, לא היו מכבדים משתמשים אחרים, או הפרה אחרת של תנאי השירות, אנו עשויים למנוע ממך גישה לאתר זה באופן זמני או קבוע.

הקשר שלנו

You acknowledge and agree that no joint venture, partnership, employment, or agency relationship exists between you and LACHTÁRA as a result of the TOS or your use of this Site. You agree that you may not and will not hold yourself out as a representative, agent, or employee of LACHTÁRA, and we shall not be liable for any representation, act, or omission on your part.

שום ויתור

אם הפרת תנאי השירות ולא נקטנו פעולה נגדך, עדיין נהיה זכאים להשתמש בזכויות ובתרופות שלנו בכל מצב אחר שבו אתה מפר את תנאי השירות.

GOVERNING LAW

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר – תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.